Download Lagu Mesajah Każdego dnia

MrKondziuuPL 2012-06-25T19:37:00Z

Berikut link download lagu Mesajah Każdego dnia.Mp3 gratis, mudah dan cepat di Situslagu.


Deskripsi

Judul : Mesajah Każdego dnia
Diupload oleh : MrKondziuuPL
Durasi : PT3M40S
Dilihat : 14529246 x
Disukai : 66497
Format : MP3
Sumber : youtube.com/watch?v=xm1eM9G0dmU

Download MP3 320Kbps


Download Lagu Mp3 Terbaru Mesajah Każdego dnia di SITUSLAGU secara gratis, dan juga dapat anda DOWNLOAD lewat HP / Laptop / Komputer tanpa ribet. Jangan lupa beli juga kaset asli atau CD original album MrKondziuuPL Mesajah Każdego dnia untuk mendukung karya musik mereka.


Tags: Download Lagu Mesajah Każdego dnia Situslagu, Lirik lagu, mrlagu, vidmate, planetminang, StafaBand, ilkpop, bursamp3, wapkalagu, sharelagu, lagu123, savelagu, uyeshare, wapku.net, wapka.mobi, laguaz, savefrom, matikiri, convert yt, Spotify, vimeo, waptrick, mp3ssx, itunes, meTube, youtube, tubidy dan mp3juices.

Mesajah Każdego dnia - SITUSLAGU

SITUSLAGU: Ref. x2 Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam, Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam, Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens, Z Tobą mogę iść po jego kres. I. Bo bez Ciebie życie traci sens jakikolwiek, Bez Ciebie nie mogę nawet w nocy zmrużyć powiek. Każdy dzień i każdą noc chcę być tylko przy Tobie, Jesteś dla mnie najpiękniejszą, najwspanialszą z kobiet. Więc kochaj mnie nie tylko dla przyjemności, Z Tobą chcę być już do końca, aż po sam grób. Ja Tobie oddaję się w całości i zrobię dla Ciebie ile tylko będę mógł. Ref. x2 Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam, Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam, Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens, Z Tobą mogę iść po jego kres. II. Bo chcę być częścią Ciebie, jak Ty jesteś częścią mnie, Chcę Tobie poświęcić me życie, tylko z Tobą dzielić się. Ja jestem tylko Twój i tylko do Ciebie należę, już na zawsze będę kochał Cię. Twoje gorące ciało mnie rozpala, że aż płonę, Ja uwielbiam kiedy nasze ciała są złączone, Uwielbiam kiedy cały w Twoich objęciach tonę, Bo wiem, że trzymam w moich ramionach mą przyszłą żonę. Ref. x2 Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam, Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam, Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens, Z Tobą mogę iść po jego kres. III. I kocham Twój delikatny dotyk jak aksamit, Kocham, gdy oddajesz mi w całości się nocami, Kocham kiedy obsypujesz mnie pocałunkami, Nie do opisania jest uczucie między nami. Bo moja miłość do Ciebie nie zna granic, Nigdy Cię nie oddam na Świecie nikomu za nic. (joł!) Ja słucham Twoich rad, dla Ciebie staram pozbyć się wad, Bo wokół Ciebie kręci się cały mój Świat. Ref. x4 Każdego dnia, dziękuję Bogu za to, że Cię mam, Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam, Każdego dnia, nadajesz memu życiu nowy sens, Z Tobą mogę iść po jego kres.
  1. Home
  2. Download
  3. Mesajah Każdego dnia